Trpanj 2022: jóga u moře na konci prázdnin

Trpanj 2022: jóga u moře na konci prázdnin

 

 

Trpanj – městečko s magickým kouzlem

Trpanj 2022: dechová cvičení proti nemocem

 

Trpanj 2022 bude stejný, jako vloni ale pokaždé jiný.  Čeká vás zase cvičení jógy pro starší ženy ráno a večer u moře s Večernicí. Večernice z Brna je spolek pro starší ženy, které nechtějí být samy.

Cvičíte tu pár centimetrů od mořské hladiny, na skále s výhledem na moře. Pozorujete vlny, nebo nehybnost vody. Odoláte mořskému větru a když máte štěstí, vidíte i delfíny.

Možná půjdete dál kolem moře, dojdete až k bahennímu jezírku a léčíte kolena.  Když to půjde dobře, můžete v moři uplavat denně až několik kilometrů.

Nebo vyrazíte na túru do hor.

Možná půjdete v neděli do kostela a poznáte Trpanjské. Večer zajdete na promenádu, do městečka,  na pláž, nebo na koncert vážné hudby do baru U tuňáka. Slyšely jste někdy hukot moře a k tomu Bacha? Tady můžete.

 

 

 

Trpanj, městečko, kde se zastavil čas

Upevníte si svalový aparát, posílíte se. Každý den mluvíte s novými kamarádkami. Opustíte každodenní stereotypní cestičky, uvidíte věci jinak. Váš způsob myšlení se mění, objevíte nové možnosti a nová řešení svých otázek, životních prvků. Večer uvidíte měsíc nad mořem, uslyšíte houkat sovu a výt poslední šakaly v Evropě. Pak o tom všem  vyprávíte – zase za rok ve stejnou dobu a na stejném místě.

 

 

Večírek U tuňáka:

Je večer na konci prázdnin a už se začíná dříve stmívat. Vy s prázdninami teprve začínáte: Půjdete k moři a poslechnete si Bacha. Přijedou hudebníci až ze Zagrebu, jezdí sem hrát každý rok. Milují tradici, kterou si sami zbudovali. Posloucháte komorní hudbu z pláže, nebo dokonce z moře, nakonec i z barové židličky od tuňáka. Všechno, o čem jste v zimě snily, je tady.

 • Poslední 2 místa:   termín najdete zde:
 • https://jogaumore.cz/
 • Poslední 2 místa vybírejte zde:
 • https://jogaumore.cz/
 • pište: vecernice50@centrum.cz
 • volejte: 607659654
 • Termíny konce prázdnin:

  27. 8. –  3.9. 2022

  3.9. –  10. 9. 2022

 

 

Trpanj 2022: jóga u moře na konci prázdnin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *